| Manufacturer: | Bently Nevada |
| Product Category: | Machinery Monitoring System |
| Spare Part Number: | 21504-000-032-10-02 |
| Estimated shipping dimensions: | 1.6x1.3x69cm |
| Weight: | 0.05 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Unthreaded Length: | 0.0 in |
| Overall Case Length: | 3.2 in |
| Total Length: | 1.0 metre (39 inches) |
| Connector Option: | With miniature male coaxial connector |
| Configuration type: | Standard |
| Configuration threads: | 3/8-24 thread |
| Relative Humidity: | 95%,noncondensing |
