| Manufacturer: | Bently Nevada |
| Product Category: | Machinery Monitoring System |
| Spare Part Number: | 22811-00-03-05-02 |
| Estimated shipping dimensions: | 1.8x1.5x96cm |
| Weight: | 0.06 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| unthreaded length: | 0.0 mm |
| Overall Case Length: | 30 mm |
| Total Length: | 0.5 metre (20 inches) |
| Connector Option: | With miniature male coaxial connector |
| Configuration threads: | M10 x 1 |
| Operating Temperature: | -34°C to +177°C |
| Relative Humidity: | 95%,noncondensing |
