| Manufacturer: | Bently Nevada |
| Product Category: | Machinery Monitoring System |
| Spare Part Number: | 330103-00-18-10-02-00 |
| Estimated shipping dimensions: | 1.8x1.6x113cm |
| Weight: | 0.05 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | XIAMEN,CHINA |
| Connector and Cable-Type Option: | Miniature coaxial ClickLocconnector standard cable |
| Total Length Option: | 1.0 meter (3.3 feet) |
| Overall Case Length Option: | 180 mm |
| Unthreaded Length Option: | 0 mm |
| Stock Quantity: | 80 |
| Category Series: | 3300 XL 8 mm series |
