Robotic Spray
Accessories Rotating Cup
SA Nozzle Assy 50mm.
| Manufacturer: | ABB |
| Product Category: | DCS System |
| Spare Part Number: | 3N2632 |
| Estimated shipping dimensions: | 8x8x4cm |
| Weight: | 0.28 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Operating Voltage: | 24 V DC |
| Voltage Range: | 20–30 V DC |
| Operating Current: | ≤1.5 A |
| Power Consumption: | <30 W |
| Signal Voltage Level: | 0–10 V |
| Response Time: | <20 ms |
