| Manufacturer: | Bently Nevada |
| Product Category: | All Category |
| Spare Part Number: | 330104-10-15-05-12-05 |
| Estimated shipping dimensions: | 32x30x2cm |
| Weight: | 0.2 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | XIAMEN,FUJIAN,CHINA |
| Product Type: | Proximity Probes |
| Category Series: | 3300 XL series |
| Connector and Cable-Type: | Miniature coaxial ClickLoc connector, FluidLoc cable |
| Agency Approval: | CSA, ATEX, IECEx Approvals |
| Unthreaded Length Option: | 100 mm |
| Overall Case Length Option: | 150mm |
| Total Length Option: | 0.5 metre (1.6 feet) |
