330910-01-08-50-01-05
330910 3300 NSv Probe, M10X1 thread,
with armor| Manufacturer: | Bently Nevada |
| Product Category: | Machinery Monitoring System |
| Spare Part Number: | 330910-01-08-50-01-05 |
| Estimated shipping dimensions: | 31x31x3cm |
| Weight: | 0.7 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | XIAMEN,FUJIAN,CHINA |
| Category Series: | 3300 NSv Series |
| Total Length Option: | 5.0 meters (16.4 feet) |
| Connector and Cable-Type Option: | Miniature coaxial ClickLoc connector with connector protector, standardcable |
| Agency Approval Option: | Multiple Approvals |
| Overall Case Length Option: | 80 mm |
| Unthreaded Length Option: | 10 mm |
