| Manufacturer: | Invensys |
| Product Category: | DCS System |
| Spare Part Number: | TRICONEX 4310 |
| Estimated shipping dimensions: | 5x20.5x24.6cm |
| Weight: | 1.28 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Operating Temperature: | 0°C to +60°C |
| Storage Temperature: | -40°C to +75°C |
| Relative Humidity: | 5% to 95% non-condensing |
