SL-860 SL-RXTXV1-01
Memory modules
Isolation:2500V AC
Operating Temperature: -40°C to +85°C
Humidity: 5–95% RH
Vibration/Shock Resistance:5g @ 10–500Hz
| Manufacturer: | Xilinx |
| Product Category: | PLC Systems |
| Spare Part Number: | SL-RXTXV1-01 |
| Estimated shipping dimensions: | 2.1x21x13cm |
| Weight: | 0.18 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | USA |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Capacity: | 16MB to 128MB |
| Transmission Speed: | Up to 115.2 kbps (serial) or 100 Mbps |
| Operating Voltage: | 5V DC or 24V DC |
| Active: | ≤2W |
| Standby: | ≤0.5W |
