| Manufacturer: | RITTAL |
| Product Category: | General Automation |
| Spare Part Number: | SK3325024 |
| Estimated shipping dimensions: | 25 x 25 x 24.4 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | GERMANY |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Max. Airflow: | 2500m³/h |
| Max. Pressure Drop: | 30Pa |
| Noise Level : | 39dB(A) |
| Energy Efficiency Rating: | Class A |
| Airflow Capacity: | 1450 m³/h |
| Filter Type: | HEPA |
| Power Consumption: | 110 W |
| Certifications: | CE, UL, CSA |
