| Manufacturer: | RITTAL |
| Product Category: | General Automation |
| Spare Part Number: | SCM17EG1-R RGB/DVI SM 6450.160 |
| Estimated shipping dimensions: | 21.3 x 22 x 13 cm |
| Weight: | 2.92 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | GERMANY |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Operating Temperature: | -10°C to +50°C |
| Response Time: | 5 ms |
| Viewing Angle (H/V): | 160° / 160° |
| Interface: | RGB, DVI |
