ENRZ-AU30
ENRZAU30
Product Describe
ENRZAU30
SERVO CONTROLLER
NUTRUNNER UNIT
AXIS CONTROL
0.5 AMP
24 VDC
220V AC
Technical specifications for ENRZ-AU30
Manufacturer: ESTIC
Product Category: Server Driver
Spare Part Number: ENRZ-AU30
Estimated shipping dimensions: 15 x 10 x 5cm
Weight: 1.5 kg
Tariff Code: 8537101190
Country of origin: JAPAN
Place of shipment: Xiamen, Fujian, China
Operating Voltage: 12V
Maximum Torque Output: 30Nm
Speed Range: 0-2000 RPM
Torque Accuracy: +/- 5%