DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INPUT MODULE
SERIAL LINE INTERFACE
160 MA
MARITIME AS
RSER200
RXTX
| Product Category: | PLC Systems |
| Estimated shipping dimensions: | 355x158x87 mm |
| Weight: | 1.35 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | Norway |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Category: | PLCs/Machine Control |
| Subcategory: | PLC Module/Rack |
| Operating Voltage: | 220V V |
| Output Frequency: | 50 kHz |
