DIGITAL OUTPUT MODULE
8 POINT
115/230 VAC
50/60 HZ
VOLTAGE/CURRENT LOOP
| Product Category: | PLC Systems |
| Estimated shipping dimensions: | 355x158x87 mm |
| Weight: | 1.35 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | Norway |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Category: | PLCs/Machine Control |
| Subcategory: | PLC Module/Rack |
| Protection Rating: | IP67 |
| Operating Temperature Range: | -40°C to +85°C |
