SGDV-5R4D11A020000
Servo drive
Product Describe
Product Origin:USA
Power: 1.5kw (1500w)
Input Main: 3Ph  380-480V  50/60Hz  3.7A
Input Cont: 24V/DC±15%  1.2A
Output: 3Ph  0-480V  0-300Hz  5.4A