0610520IF120243B
PLC Module
Product Describe
0610520IF120243B
PLC Module
20mA to 200mA
Ethernet/IP
RS485
-20°C to +60°C
Technical specifications for 0610520IF120243B
Manufacturer: TOX PRESSOTECHNIK
Product Category: Server Driver
Spare Part Number: 0610520IF120243B
Estimated shipping dimensions: 12.3x27.5x31cm
Weight: 6.18 kg
Tariff Code: 8537101190
Country of origin: GERMANY
Place of shipment: Xiamen, Fujian, China
Power Consumption: 15W
Output Current: 10mA to 2A
Power Consumption: 120W