VT25-373-99/X9
Power Supply Module
Kongsberg VT25-373-99/X9
Kongsberg VT25-373-99/X9
Kongsberg VT25-373-99/X9
Product Describe
VT25-373-99/X9
Power Supply Module
120-240VAC
-20°C to +50°C
24 VDC
99kW
25V
Technical specifications for VT25-373-99/X9
Manufacturer: Kongsberg
Product Category: General Automation
Spare Part Number: VT25-373-99/X9
Estimated shipping dimensions: 16.5 x 10.8 x 4 cm
Weight: 0.52 kg
Tariff Code: 8537101190
Country of origin: Norway
Place of shipment: Xiamen, Fujian, China
Output Current: 373A
Current Capacity: 30 A
Efficiency: 98%