KVME AT8/486/25B
GEB Controller Module
Product Describe
KVME AT8/486/25B 40240 GEB
GEB Controller Module
Up to 486 MHz
64 MB RAM
8 MB Flash
RS-232, RS-485
Ethernet
Technical specifications for KVME AT8/486/25B
Manufacturer: KEBA
Product Category: Robot system
Spare Part Number: KVME AT8/486/25B
Estimated shipping dimensions: 14.4 x 9 x 7.5cm
Weight: 1.9 kg
Tariff Code: 8537101190
Country of origin: USA
Place of shipment: Xiamen, Fujian, China
Operating Temperature Range: -20°C to +60°C
Power Consumption: 55 W
Compatibility: Compatible with KEBA and third-party systems
RAM Size: 256 MB
Operating System Compatibility: Windows, Linux
Power Supply Voltage: 12VDC