DISCONTINUED BY MANUFACTURER
CONTROLLER MODULE
INDUSTRIAL
| Product Category: | PLC Systems |
| Estimated shipping dimensions: | 4 x 10.5 x 25cm |
| Weight: | 0.6 kg |
| Tariff Code: | 8537101190 |
| Country of origin: | Norway |
| Place of shipment: | Xiamen, Fujian, China |
| Category: | PLCs/Machine Control |
| Subcategory: | PLC Module/Rack |
| Connector Type: | RS485;RS232 |
| Power Supply: | 24V DC |
| IP Rating: | IP67 |
